Lietas, kas šķiet tālas un neaizsniedzamas, ne vienmēr tādas arī ir.
Jūs būsiet pārsteigti – dzīvot jaunā, kvalitatīvā un mājīgā vidē varat jau šodien!
Laipni lūdzam „Salnas 21” – pieejamākajā jaunajā projektā Rīgā.


Daudzveidība


Ēkā ir 518 dzīvokļi, kas projektēti tā, lai katram būtu iespēja izvēlēties piemērotāko. Ir pieejami vienas, divu un trīs istabu dzīvokļi ar dažādu platību, ar pilnu apdari vai tādi, kuru interjeru var veidot atbilstoši savām iecerēm.

Visiem dzīvokļiem ir rūpīgi pārdomāts plānojums, efektīvi apvienojot visas ērtai dzīvei nepieciešamās funkcijas. Katram dzīvoklim ir studio tipa virtuve ar ēdamzonu, savukārt ērtākai dzīvei un mājas kārtībai guļamistabās var iebūvēt garderobes telpu. Dzīvokļu plašumu rada griestu augstums. Turklāt „Salnas21” iedzīvotāji īpaši novērtē faktu, ka katram dzīvoklim ir balkons.

Ja vēlaties plašāku mājokli, var apvienot vairākus dzīvokļus, kas ļaus modelēt platības un plānojuma ziņā atbilstošāko dzīves telpu.

Izvēlieties sev piemērotāko dzīvokli!

Salnas_dzivoklu_pikto_LV

Ērtības


Pieejama cena

„Salnas 21” ir gudri plānots dzīvokļu projekts, kas piedāvā augstākās klases komfortu, ērtu sadzīvi un sakārtotu, modernu dzīves telpu par ļoti pieejamu cenu. Īpaša „Salnas 21” vērtība ir funkcionālie dzīvokļu plānojumi. Pateicoties tam, dzīvokļos efektīvi tiek izmantots ikkatrs kvadrātmetrs, tādēļ iedzīvotājiem ne iegādes brīdī, ne vēlāk, jau dzīvojot šajā ēkā, nav jāmaksā par neizmantojamu dzīvokļa platību.

Pieejama uzturēšana

Zemas ir ne vien „Salnas 21” dzīvokļu iegādes izmaksas, bet arī tā uzturēšana un komunālie maksājumi. Piemēram, elektrības rēķinus samazina LED spuldžu izmantošana koplietošanas telpās. Savukārt maksājumi par apkuri ir būtiski zemāki modernās siltumapgādes sistēmas, siltināto ārsienu un kvalitatīvo PVC logu dēļ. Turklāt katrs dzīvoklis ir aprīkots ar moderniem radiatoriem un individuāliem siltumskaitītājiem, kas ļauj katram regulēt siltumenerģijas patēriņu.

Pieejama atrašanās vieta

„Salnas 21” atrodas attīstītā Rīgas rajonā – Pļavniekos, 50 metru attālumā no Augusta Deglava ielas. Tā ir vieta, kas tuva gan galvaspilsētas centram – darbam, valsts iestādēm, kafejnīcām un universitātēm, gan arī apzaļumotai un klusai pilsētas nomalei. Šeit atrodas gan latviešu, gan krievu skolas, bērnudārzi, sporta centri, veloceliņš, izklaižu vietas, lielveikali un Dreiliņu tirgus.

Plašs sabiedriskā transporta tīkls

Līdzās ēkai atrodas sabiedriskā transporta pieturvieta „Baltinavas iela”, no kuras kursē 6., 34., 51. un 52. maršruta autobuss un 214. un N6. mikroautobuss, tādējādi iedzīvotāji pa dažādiem maršrutiem – pa Brīvības, Krasta vai Valmieras ielu – var nokļūt Rīgas centrā. Vidējais braukšanas ilgums līdz centram ar sabiedrisko transportu ir tikai 30 min.

Ērtas autostāvvietas

Ēkai ir 256 pazemes un 36 virszemes autostāvvietas, kur ērti var novietot auto.

Sakopta vide un drošība

„Salnas 21” ir zaļš iekšpagalms, apstādījumi, bruģēti celiņi un spēļu laukums bērniem. Teritorija ir izgaismota, ēkai ir gaišas, patīkamas kāpņutelpas un moderni lifti. 

Iepirkšanās iespējas

400 m attālumā no „Salnas 21” ir veikals „Maxima”, 700 m attālumā – „Supernetto”, savukārt 800 m attālumā atrodas Dreiliņu tirgus.

Skolas un bērnudārzi

Blakus ēkai atrodas 270. pirmsskolas iestāde, 700 metru attālumā – Rīgas pirmsskolas iestāde „Dzilniņa”, kam pretējā ielas pusē ir Rīgas 92. vidusskola.

Atpūta

Ģimenēm ar bērniem šeit būs lieliska vieta, kur pavadīt laiku aktīvi – braucot ar velosipēdu, pastaigājoties vai dodoties uz netālajām atrakciju vietām un iepirkšanās centriem.

Tehniskā informācija


 • Apkure – „Rīgas siltuma” centralizētā apkures sistēma
 • Ūdensapgāde un kanalizācija – centralizēta, pievienota pilsētas tīkliem
 • Sienas starp dzīvokļiem – gāzbetona bloku mūris b = 200mm
 • Teritorija – labiekārtota, ar bruģētiem celiņiem un apgaismota
 • Videonovērošana –videonovērošanas kameras uzstādītas pie ieejām, teritorijā un pazemes autostāvvietā
 • Vājstrāva – izbūvēti vājstrāvu tīkli ar iespēju pieslēgties populārāko pakalpojumu sniedzēju sistēmām.
 • Pamati – dzelzsbetona pāļu pamati
 • Nesošās sienas – monolīts betons b = 200mm
 • Starpstāvu pārsegumi – monolītais dzelzsbetons
 • Jumta konstrukcija – savietota, dzelzsbetona, ar iekšējās lietus kanalizācijas sistēmu
 • Fasāde – apmesta un krāsota
 • Iekšējās kāpnes – saliekamās betona
 • Logi – PVC
 • Jumta segums – mīkstais bitumena segums

Sazinieties ar mums

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!